אתר ארגון הרוקדים לריקודי עם ישראליים                   www.harokdim.org     
אורח   
הרשמה התחברות
דף הבית
מי אנחנו
חיפוש הרקדות
גלריית תמונות
רוקדים כותבים
פורום
קישורים
פליירים
צרכנות
סקרים
סקר ריקודים
שאלות נפוצות
צור קשר
English
צ'אט
רדיו הרוקדים
מונה כניסות

תכנית הרקדות ריקודי עם בפסטיבל כרמיאלנעלה 21.6.11 
תכנית הרקדות ריקודי עם בפסטיבל כרמיאל
ברצוני לחוות דעתי על תכנית ההרקדות שפרסם ארגון המרקידים מנקודת מבט של מי שבאה בעיקר לרקוד ריקודי עם ישראליים - לא סלונים, לטיניים וכדומה, וגם לא הולכת להופעות בדרך כלל.

הרקדות היום שאינן הרקדות נישות (כגון עיוורים, נשים, ילדים) מרוכזות בעיקר ביום חמישי. ביום רביעי כמעט ואין הרקדה להגיע אליה. הרקדת המרקיד הצעיר יכולה אולי להיות נהדרת אבל למעט חברי המרקידים אף אחד לא יקום בשעה זו במיוחד. לעיוורים אנשים לא יבואו - כי היא מתקיימת מול התחרות. לא נשאר לנו שם הרבה.

מצד שני, ביום חמישי מתקיימות הרקדות תימניאדה ודבקות המיועדות לקהל דומה - בשבילן יש לרוץ בין אולם רבין למתחם הפסטיבל. כמו כן 3 מחוות יוצר אחת אחרי השניה - מייגע עד מעייף...

ובקיצור מבחינתי הפסטיבל הפך ליום אחד בלבד.

מעבר לזאת - אמנם לא נכחתי בשנה שעברה אבל לעניות דעתי וגם לפי מה ששמעתי מחברים - הריצות בין רבין למתחם גם הן תורמות רבות לדעיכה - עד שיש כמה הרקדות שרוצים ללכת אליהן - אי אפשר להספיק בגלל הזמן שלוקח להגיע ממקום למקום.
כתבה: נעלה

לכתבה זו נרשמו 4 תגובותלהסתרת התגובותלהוספת תגובה

 אורח  התחברות  הרשמה  רשימה כללית של תגובות  

0.(*תמר) 
 זוגות מתחלפים עם מישר בכרמיאל
 היה תענוג צרוף באוירה נפלאה והזדמנות לצאת מקיבעון בני הזוג הצמודים לנצח. חבל שנקטענו לטובת טנגו ארגנטינאי מהודר ואחריו ריקודים דרום אמריקאיים והכל מודגם על עקבים דקים וגבוהים. היה מתאים להשאיר את האולם לריקודי עם ולחפש לבעלי העקבים חדר נשפים.

0.(*נרקיס) 
 הרקדת נשים יום ד'
 שלום אילן!
התאכזבתי לראות שלפי לוח הזמנים הרקדת הנשים ביום ד' היא למשך שעה אחת בלבד. אסנת ליכטמן וענת אביב הן המרקידות הכי...ברשימה, וגם אתה ממליץ להגיע. אז למה ההרקדה שלהן כל כך קצרה כשבימים האחרים הרקדות הנשים הן שעתיים ויותר?

0.פרח זהב  
 גם אני מסכימה עם נועל'ה ב100% !
 אני השנה אבוא בע"ה מכח ההרגל לשלושת הימים ... בידיעה שעיקר ההרקדות המובילות נימצאות ביום חמישי אחת במקביל/ או כמעט במקביל לשניה ברבין ובמתנ"ס.
גם אני כמו נועל'ה אינני מחסידות הריקודים שאינם ריקודי עם ישראליים משלנו.
וחושבת ...איך לארגן את הזמן ... ולהספיק להרקדות המועדפות בשני המקומות, מקווה שלפחות ההסעות לרבין וחזרה בשעות האלה ... בין הדבקות לתימני ולריקודי אמצע הדרך יהיו רבות ולפי הנידרש.
מקווה שנילמדו הלקחים בקשר להסעות משנה שעברה, אוטובוסים ריקים לגמרי או דחוסים לגמרי... והתדירות כמו שאמרתי.
שיהיה לנו כייף של פסטיבל! <3 בהצלחה למארגנים! <3

0.זיווש  
 צודקת!
 כנראה לא נתנו מחשבה נוספת לתיזמון ההרקדות בשעות ובאולמות...זה מרגיש לי כמו ריצה אחרי הזנב...רוצים להספיק גם וגם...ובסוף נותרים כמעט קרחים...אני למשל אעדיף להשאר באיזור המתנ''ס מבלי להתרוצץ ברחבי כרמיאל, וברור לי שאפסיד הרקדות מעניינות.
כולי תקווה שבשנה הבאה יתאמצו לחשוב קצת יותר בהגיון...

הוספת תגובה לנושא זה

 אורח  התחברות  הרשמה  רשימה כללית של תגובות