שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: ברכת יור ארגון הרוקדים לשנה החדשה

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

רוקדים יקרים,

השנה שחלפה הייתה רצופה בהנאה רבה ושזורה בהרקדות, אירועי מחול, מרתונים, פסטיבלים ובמילים אחרות בהרבה צבע, אומר, צליל ותנועה.

השתדלנו בשנה שחלפה להמשיך ולקדם את הנושאים אותם לקחנו על עצמנו במגמה לשפר את רווחת הרוקדים תוך רצון ליצור אוירה תומכת ונעימה בהרקדות, לרבות שימת דגש מיוחד על נושא בריאותם של הרוקדים. במקביל אנו פועלים ליצור כלים שינגישו את כל המידע הקיים סביב ריקודי עם לכל הרוקדים והמרקידים.

בשנה שחלפה נפגשנו עם צמרת המשרד להגנת הסביבה במגמה להסדיר את עניין עוצמת המוסיקה בהרקדות כך שלא תפגע בבריאותנו, נפגשנו עם אנשי משרד החינוך במטרה להמשיך לקדם את נושא ריקודי העם במערכת החינוך, נפגשנו עם צמרת אנשי משרד התרבות לקידום פרויקטים של שימור מורשת ונושאים נוספים, נפגשנו עם הנהלת פסטיבל כרמיאל כמידי שנה לשיפור התנאים בפסטיבל ועוד.

מזה שנים אנחנו מפעילים את אתר האינטרנט שלנו תוך השקעת עמל ואהבה ללא גבולות כמו גם את דף הפייסבוק שקונה אחיזה יותר ויותר והופך להיות כלי חשוב בהעברת מידע לרוקדים.

חלק גדול מהנושאים נמצאים בתהליכי עבודה מול הרשויות ואילו חלק אחר מצוי בשלבי תכנון ועיבוד על מנת להפכם למסגרת ארגונית אותה יהיה ניתן ליישם.

אני רוצה להודות לחבריי בארגון הרוקדים אשר פועלים בהתנדבות מלאה ועושים מאמצים רבים תוך השקעה ללא גבול מעצמם, מזמנם ומכספם על מנת שהרוקדים יקבלו את מלוא התמורה וההנאה לה הנכם ראויים.

בשם חבריי בארגון הרוקדים אני רוצה לברך אתכם, את בני משפחותיכם ואת כל בית ישראל ולאחל לכולנו שמשאלות ליבנו יתגשמו ונדע כולנו רק בריאות שמחה ואושר.

מאחל מכל הלב,
עדי חבד, יו"ר ארגון הרוקדים בשם חברי הארגון