שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: ברכת יור הארגון לחג

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

רוקדים יקרים,

לאחרונה הסתיים פסטיבל המחולות בכרמיאל בו היינו עדים לשיפורים ולשדרוגים שונים עליהם אנו חבים תודה להנהלת הפסטיבל. כמו כן אנו מברכים על שיתוף הפעולה הפורה שהתקיים השנה בין ארגון המרקידים וארגון הרוקדים.

אנחנו עושים כל שביכולתנו לסייע ונותנים מענה מקיף לפניות של רוקדים ומרקידים כאחד. רוב הפניות אלינו מתבצעות באמצעות אתר האינטרנט, שהוקם על ידי חברים מתנדבים ומשוגעים לדבר (הממשיכים את עבודות התחזוקה והעדכון בלילות) ובאמצעות הכתובת שלנו בפייסבוק, הפעילה באופן רצוף.

אנו מתחייבים גם בעתיד להמשיך ולפעול ככל יכולתנו למען הרוקדים ורווחתם ולמען המשך שימור המורשת, מתוך אהבה ודאגה כי תרבות ריקודי העם, שהיא ייחודית לנו בעולם, תמשיך לשגשג ולהוות מקור גאווה והנאה לאלפי רוקדים בארץ ובעולם כולו.

בהזדמנות הזאת אנחנו פונים אליכם, רוקדים יקרים, ומזמינים אתכם להאזין לתחנת הרדיו האינטרנטית אותה הקמנו למענכם. התחנה משדרת מוזיקה לריקודי-עם 24 שעות ביממה ומשלבת גם שידורים חיים ושיחות באמצעות צ'ט עם השדרים ועם שאר המאזינים בו זמנית (ניתן להאזנה באמצעות מחשב ו/או באמצעות סמארטפון).

אני רוצה לברך אתכם, הרוקדים, ואת בני משפחותיכם ולאחל לכם שנה טובה, שנה של הגשמת משאלות לב - שנה בה נחוש שיפור בביטחון הכלכלי ובביטחון האישי – שנה שתהא צרופה בשמחה, אושר ואהבה רבה תוך יישום הביטוי "ואהבת לרעך כמוך".

באהבה רבה מכולנו,
עדי חבד, יו"ר ארגון הרוקדים – בשם חברי הארגון