שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: ממריאים

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

פליירים הם אמצעי פרסום נוח, וכשהם ערוכים נכון הם גם משובבי עין ומביאים מידע הנחוץ למקבל. יש להם בעיה אחת: הם אינם מפיצים את עצמם, גם לא נשלחים בכמויות בדואר אלקטרוני, אלא יש להעביר אותם ממקום למקום ממש. מיושן אבל עובד. מאחר ועובד, אין פלא שגם לפסטיבל כרמיאל הוכנו פליירים בכמויות מרשימות ונותר רק להפיץ אותם.
במסגרת שיתוף הפעולה בין ארגון הרוקדים להנהלת הפסטיבל נענו רבות מבקשותינו לשיפור תנאי הריקוד בפסטיבל. ארגון הרוקדים מצידו הבטיח לסייע להנהלת הפסטיבל בין היתר בהפצת הפליירים. השנה חל עיכוב גדול בהכנת הפליירים ולכן קיבלנו אותם רק ביום שני בשבוע שעבר (שבועיים לפני תחילת הפסטיבל). בשל אילוץ הזמן חילקנו את ההפצה בין ארגון המרקידים שלקח על עצמו את אזור הצפון (כ20% מההרקדות), הנהלת הפסטיבל את אזור חיפה (כ 10% מההרקדות) וארגון הרוקדים את אזור המרכז והדרום הכולל את מרבית ההרקדות (כ 70% מההרקדות).

כדי לעמוד במשימה חילקנו בין החברים והפעילים את כל ההרקדות וכולם יצאו לדרך. עוד לא עבר שבוע וכבר כיסינו את רוב ההרקדות באזור שבאחריותנו ובכללן כל ההרקדות הגדולות. למעשה כבר היום מרבית הרוקדים נחשפו לפליירים. נותרו הרקדות ומרקידים אליהם טרם הגענו ואנו מקוים להגיע לרובם בתחילת השבוע הבא.
יש לציין כי מרבית המרקידים בהרקדות אליהן הגענו קיבלו אותנו בסבר פנים יפות, הציבו את הפליירים במקום בולט והבטיחו לחזור ולהציג אותם גם בהרקדות בשבוע הבא. מרקידים בהרקדות קטנות אליהן הגענו היו לעיתים אפילו מופתעים שטרחנו והגענו אליהם, אולם בעינינו כל הרוקדים וכל המרקידים ראויים לקבל את השירות.
מבצע זה מהוה אישור נוסף (למי שעדיין זקוק לו) שארגון הרוקדים הפועל באמצעות החברים והפעילים מסוגל להרים משימה בהיקף ארצי לטובת הרוקדים בפרט וריקודי העם בכלל.

אני בטוח שכבר השנה נראה את הפירות שמניב שיתוף הפעולה עם הנהלת הפסטיבל לרווחת הרוקדים בפרט ובאי הפסטיבל בכלל.
לסיום, מדוע ממריאים? שם הריקוד התקשר אצלי ל flyer ...

הרי כוריאל
ארגון הרוקדים