שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: תודה למאיר שם-טוב

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

מאז היווסדו לפני למעלה משנה עשה לעצמו "ארגון הרוקדים" מנהג לבקר בהרקדות שונות ברחבי הארץ על מנת להציג את עצמנו בפני הרוקדים, לספר על מטרותינו ולגייס תמיכה בנו באמצעות חתימה או רכישת חולצה נושאת הלוגו שלנו.
הספקנו כבר לבקר בהרקדות רבות: אבנר נעים בירושלים, מוטי מנחם בראשון, רפי זיו בב"ש ובאשקלון, ישראל שיקר בנצר ובראש העין, טוביה טישלר ברעננה, יום טוב אוחיון ברעננה, שמעון מרדכי בחולון ברעות ובגבעת ברנר, ישראל שבתאי בגנוסר, מרתון של ישראל שבתאי ונדב נתן בתל יוסף, חיים וקנין בבאר שבע, חיים צמח בירושלים, ערן ביטון באשדוד ועוד...
ביום חמישי האחרון הוזמנו להרקדתו של מאיר שם-טוב בחדר האוכל שבגבעת חיים מאוחד. התקבלנו על ידי מאיר במאור פנים ובלבביות רבה. במקרה הזדמנו למסיבת הפתעה לכבוד יום הולדתו של מאיר שארגנו לו זוגתו לריקוד ורוקדיו. מה לא היה שם?? פשטידות חמות, תפוחי אדמה אפויים, עוגות מכל הסוגים, אבטיחים, משקה לימונים מיוחד... כיבוד כיד המלך! ניכר שהרוקדים במקום מאוד אוהבים ומוקירים את מאיר.
הגענו ברבע לשמונה, הישר לסדנת ריקודי זוגות מיוחדים שנמשכה עד רבע לתשע. בסדנה נלמדו מספר ריקודים, ביניהם "כמו לסערה" המצוין של אבי פרץ. אחרי הסדנה התמקמנו בעמדה שלנו, אליה נגשו הרוקדים שטרם שמעו עלינו וקבלו מאיתנו הסבר על מטרותינו ופעילויותינו. כמו בכל הרקדה הביעו רוקדים נוספים את תמיכתם בנו באמצעות חתימתם וברכישת חולצות נושאות לוגו הארגון. 3 פעמים במהלך הערב הודיע מאיר על נוכחותנו במקום והזמין את הרוקדים לגשת אלינו ולהביע את הזדהותם עם מטרותינו.
אנו מודים למאיר מקרב לב על האירוח הלבבי וממליצים בכל פה לרוקדים שאינם מכירים את ההרקדה לפקוד אותה מדי פעם. מדובר בהרקדה מצוינת, בעלת רפרטואר מגוון ביותר וקהל רוקדים איכותי ומסביר פנים.

אגב, במסגרת ביקורינו הקרובים בהרקדות נבקר ביום ג' ה-26/8 בהרקדתו של שמעון עשור בגן נחום שבראשון לציון, ואילו ביום ד' ה-3/9 נבקר בהרקדתו של ציון אוחיון בעין החורש. כל מי שמעוניין להיפגש, להכיר, להביע תמיכה או לרכוש חולצה (בעלות של 20 שקלים) מוזמן להגיע להרקדות אלו.