שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: ארגון הרוקדים מארגן גם טיולים

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

לבושה בחולצת הארגון יצאתי ביום שישי האחרון לטיול עם קבוצת רוקדים מכל רחבי הארץ: היו רוקדים מירושלים, ראשון לציון, עומר, רחובות, שוהם, הרצליה, נטף, נס ציונה ועוד... סך הכל קבוצה של כ-40 איש, רובם רוקדים.
הטיול אורגן כאמור ע"י ארגון הרוקדים: נפגשנו בחניה של בית ג'מל דרומית לבית שמש, ומשם הוקפצנו לעמק האלה הכל בארגון וסדר מופתי...על הארגון אחראי ידיד נפש. משם טיפסנו חזרה ברגל למנזר בית ג'מל.

מדריך ידיעת הארץ - יצחק ועקנין וחבר אחר -דני בן-שלום מהחברה להגנת הטבע הובילו אותנו (בהתנדבות!) בעליות ומדרונות עמק האלה, מלווים בהסברים על המקום ועל הצומח המקומי. מזג האויר שיחק לטובתנו והפריחה בעיצומה ובשלל צבעים....כלניות, רקפות, קחוונים, שקדיות שכבר פורחות לקראת חגן. שמענו סיפורים על גיבורי הל"ה, מי גר באזור בתקופות שונות, שמענו גם על הפרחים ומאביקיהם, על פקועיות חנקן של משפחת הקטניות. היה זה סיור גם מהנה וגם מחכים. לסיום סיירנו במנזר של נזירות בית לחם שבבית ג'מל. קיבלנו הסברים מאחת הנזירות שסיפרה לנו מעט על אמונתה ומעשיה במנזר. זהו מעין מנזר שתקניות שמכינות הכל בעצמן: שמן, ריבות, כדים וקערות מקרמיקה ועוד. קינחנו בריקודים בטבע וכמובן יש תמונות..... תודה רבה למארגנים ולמטיילים!


לתמונות הטיול לחצו כאן