שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: עת לבקר ועת לשבח את שמעון עשור

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

עברו עלי שבועיים של כיף אמיתי עם מבחר ענק של ריקודי אמצע וריקודי עבר, כולל שיחזורים של ריקודים שנשתכחו, לצד ריקודים חדשים במידה !! ושבת זוגות בעין החורש עדיין מחכה בפתח, ובתקווה שכוחי יעמוד בה.
שמעון מרדכי, טוביה טישלר ושמעון עשור, לצד מאות רוקדים, חברות וחברים רוממו את רוחי לגבעות נישאות המחזקות את הלב ואת הנפש.
שמעון עשור היה אתמול במיטבו והעביר לנו ערב, נפלא אולם רציתי הפעם לציין נקודה בעלת משמעות מיוחדת.
לפני כשלוש שנים שוחזר בגולדה ע"י שמעון מרדכי הריקוד הנפלא "שושנים של פחם" מ - 1992 שייצר חיים שריון , אינסטרומנטלי, מנגן יהודה פוליקר. איני זוכר ריקוד שנלמד כה הרבה פעמים בגולדה! ואפילו היה רגע של שבירה בו הרוקדים כמעט והתייאשו, אך סוף טוב - הכול טוב.
אז, "הטרויקה" , באנו לשמעון עשור עם האתגר וחששות כבדים. שמעון נדלק ותוך שלוש חזרות הריקוד "שושנים של פחם" נקלט ונרקד עד היום בהצלחה.
לפני כחודש וחצי שיחזר שמעון מרדכי בגולדה במסגרת - 01.00+ עוד ריקוד בעייתי - "זה בזו נביט". אבי פרץ 1989, לחן רחל שפירא , תמליל נורית הירש, שרה אילנית. (יש מרקידים יוצרים שאמרו לי שהריקוד בעייתי וחייב תיקון !)
בשבועיים האחרונים בתום ההרקדה בגן נחום שמעון עשור שם לנו את הריקוד ו"עשינו חזרות". סיפרנו לו גם על הקושי בשתי נקודות בביצוע הריקוד.
שמעון עשור היה אמור ללמד אתמול את הריקוד החדש "חולמת", אך כשהגעתי אמר לי שהוא ילמד את "זה בזו נביט" בפריים בשעה - 11.00. כמובן שלא האמנתי........אבל זה קרה.......
כמו אז ב"שושנים של פחם" גם הפעם הצליח שמעון עשור בזמן קצר ללמד את הריקוד "זה בזו נביט" והפלא התגשם, לא יאומן, רוב הרוקדים רקדו וזה נראה טוב......
"שאפו" לשמעון עשור, מחיאות כפיים סוערות....... ועל "אומץ הלב". יש שכר לעמל.

ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני

חברים טובים הם כמו מלאכים ...