שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: לרקוד עם כוכבים

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

ריקודים אינם נחלתם הבלעדית של "סלבס" בתוכניות טלויזיה....

לרקוד עם נכים ריקודי עם זאת חויה של התרוממות רוח, חברות שנרקמת, שמחה שמתעוררת, פעילות ספורטיבית בריאה ותחושות נוספות שרק מי שנוטל חלק בחוויה מיוחדת זו יכול לחוש ולהעביר הלאה, ואין די במילים כדי לתאר....
הריקודים נרקדים בזוגות, כאשר הנכה יושב בכיסא הגלגלים ולצידו רקדן עומד. הריקוד נבנה במיוחד לנכים ומותאם ליכולת הכיסא בשילוב הרקדן העומד.

מטרת החוג היא טובת הנכים, הרצון לעורר בהם שמחת חיים באמצעות שעתיים של הנאה צרופה, והחשוב מכל - לחשוף את כלל האוכלוסיה ליכולות ולצרכים של היושבים בכיסאות הגלגלים. המטרה היא לקרב וליצור שיתוף פעולה בין הרוקד העומד והרוקד היושב באמצעות הריקוד, ותוך כדי כך נחשפים כל השותפים לחוויה מעצימה, מקרבת לבבות, ומרגשת.

בשנים האחרונות ישנה פתיחות בקרב הציבור ומודעות לכך שגם לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים מגיעות זכויות שוות כמו לכולם. החוג לריקודי עם בכיסאות גלגלים מעודד את שיתוף הפעולה וההבנה כי הנכים הינם חלק בלתי נפרד מההוויה החברתית של כולנו.

בואו להתנסות בחוויה מרגשת זו!

ערב מיוחד ומרגש

ב-26.05.09 יתקיים ערב רוקדים תורמים. כל ההכנסות מערב זה מוקדשות לחוג "כוכבים בתנועה" - חוג לילדים בעלי צרכים מיוחדים. הערב כולל הופעה של הילדים של חוג "כוכבים בתנועה", הופעות של להקות הרוקדים על כסאות גלגלים, הופעות של להקות ריקודים מקצועיות, אמנים כגון מירי אלוני וקלוד דדיה וכמובן ריקודים ליושבים ולעומדים. בסוף הערב תתקיים הרקדה רגילה עד אמצע הלילה. כולם מוזמנים להשתתף בערב נהדר ומרגש זה!

לידיעתכם:
חוגים לריקודי עם לנכים מתקיימים

בהרצליה – עם לאה משעל
בהוד השרון – עם לימור דרי ודוד יהל
בספיבק רמת גן – עם מאיה גבע
בבית הלוחם תל אביב – עם יענקל'ה זיו
בראשון לציון – עם גלית חיים
בנס ציונה – עם לאה הדדי
בחיפה – עם אוהד עטיה


להתראות
דוד יהל - לימור דרי