שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: ביקור חברי הארגון בהרקדתו של יואב בשן בנשר

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

אתמול (יום ב' 18.5.09 ) היגענו לביקור בהרקדתו של יואב בבית עובדי חברת החשמל בנשר שליד חיפה.

ההרקדה היא הרקדת זוגות, עם "מפרצי" מעגלים (2 הפסקות קצרות לריקודי מעגל מיוחדים), עם רפרטואר מגוון (ומשולב היטב) של ישן וחדש, הרקדה זורמת וכייפית, באוירה נעימה וב"תנאים סביבתיים" מצוינים: חניה חינם ובשפע, רצפת קרמיקה נוחה, גישה נוחה (גם לנכים), מעליות חבל"ז (ההרקדה בקומה שניה), שירותים "בית מרקחת", פינת שתיה חמה וכיבוד "בסגנון ביתי" (באדיבות אבא ואמא של יואב, נו מה ?) מיזוג מאוזן, ווליום בעוצמה הנכונה, הריקודים במהירות הנכונה (לא "צב" ולא "ארנב").

ההרקדה מאופיינת ברוקדים עם רמה, למדו את "פתחי לי את הלב" – אבי פרץ, בצ'יק צ'ק (בניגוד להרקדות בהן ללמוד ריקוד זה "חצי שעה על תנאי").
ה"אשם" הוא יואב ! הוא יודע ללמד במין קלילות כזו, שעושה את הלימוד לנעים , קליט וקצר (שבסופו כולם !! יודעים ורוקדים).
להרקדה אין סוף "רשמי" (אולי בשתיים לפנות בוקר), תרקדו עד ש"תפלו מהרגליים".

מה שהכי הרשים (אותי בכל אופן), היתה האוירה "של פעם", אותה אוירה שמרגישים ברבות מההרקדות בפריפריה (נשר... פריפריה עלאק...),שנעלמה כלא היתה מההרקדות התל אביביות.

יואב קיבל אותנו בחום (בלי שום קשר לשרב) , הציג אותנו לרוקדיו ונתן לעדי חבד את המיקרופון, להסבר קצר על הארגון ומטרותיו. רבים מהרוקדים הביעו התעניינות, שאלו שאלות, נרשמו כתומכים/פעילים וקנו חולצות "לוגו". יואב קרא לרוקדים להכנס לאתר הארגון כדי להצביע ולהשפיע על רשימת הריקודים המומלצים.

היה כיף גדול!

ולך יואב - רוב תודות על ה כ ל !(גם על הסלט של אמא...)
מכולנו,
ובעיקר ממני - חנן.
ביקור בהרקדתו של יואב בשן בנשר, מאי 2009
ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09 ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09 ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09 ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09
ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09 ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09 ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09 ביקור ארגון הרוקדים בהרקדת יואב בשן, מאי 09