שלום אורח
הוספת תגובה

כתבה: הרקדה פתוחה במוצאי שבת בחוף הקשתות באשדוד

כינוי זמני
   זהו כינוי זמני לצורך הודעה זו בלבד. עדיף להירשם ולהתחבר כמשתמש קבוע כדי לשלוח תגובות
כותרת:
תגובה:
גולשים שאינם משתמשים רשומים מתבקשים להזין בתיבה את האותיות המוצגות
[ לחץ כאן לבחירת אותיות אחרות ]

CAPTCHA Image

להקליד את האותיות כאן:
         עזרה   אורח     התחברות  הרשמה
הזכויות על כל הנשלח לאתר הן של ארגון הרוקדים.
בלחיצה על לחיץ "אשר" הנכם מאשרים כי תגובתכם נכתבה בשפה ראויה ובהתאם לחוק

הפעם הגענו כנציגי ארגון הרוקדים להרקדה הפתוחה בחוף הקשתות באשדוד.

העיר אשדוד היא אחת הערים המובילות בארץ המשקיעה אמצעים רבים בשילוב ריקודי עם בבתי הספר, ואת פירות הפעילות הזאת קוטפים על רחבת הריקודים – שם מחוללים עשרות צעירים אנרגטיים.

ייאמר כי זו ההרקדה הפתוחה (בחינם) הראשונה בארץ והיא מתקיימת מזה שנים רבות ללא הפוגה – הן בקיץ והן בחורף – גם בתנאי מזג אוויר חורפי וקשה - אז ההרקדה עוברת לאולם סגור, וכל הרוקדים יודעים להגיע לאולם המופעל כחלופה.

כשהגענו להרקדה התקבלנו במאור פנים על ידי המרקיד הוותיק ז'ק אוחיון, עמו יש לנו הכרות רבת שנים ואנו רוחשים לו הערכה רבה, על ידי פעילי ארגון הרוקדים במקום – בראשם משה חי - ועל ידי הרוקדים אשר בחלקם תודעו על בואנו מבעוד מועד והגיעו לפגוש אותנו ולשמוע על פעילותנו.

מיקום ההרקדה בחוף הקשתות הוא פשוט יוצא מהכלל; במקום טיילת מטופחת, חוף רחצה מוכרז, עשרות מסעדות לאורך הטיילת, רחש גלי הים הנמצא בטווח נגיעה ושמיעה, משטח מרוצף וחלק אשר חודש רק לאחרונה, מערכת הגברה מצוינת, תאורה טובה, מקומות ישיבה, רחבת ריקוד עצומה בגודלה. אך החשוב מכל; הרוקדים והמרקיד – אשר יחד הם אלה העושים את ההבדל האמיתי; מחמם את הלב לראות את הרוקדים המחייכים ובכללם צעירים נלהבים רבים הרוקדים כהר געש מתפרץ. אי אפשר שלא לתמוה מהיכן רקדנים צעירים אלה מכירים כל כך הרבה ריקודים ותיקים, אותם הם יודעים לרקוד יפה כל כך.

הרפרטואר בערב בו נכחנו – ממש חימם את הלב והסב לנו הנאה רבה.

המרקיד ז'ק קשוב לרוקדים ולבקשותיהם – דבר שהפך את ההרקדה פשוט לחגיגה אמיתית לאוזניים ולעיניים.

אנחנו מזמינים את הרוקדים מכל הארץ ובמיוחד את הרוקדים מהדרום לבוא וליהנות מהרקדה מיוחדת וחינמית על שפת הים באדיבותה של עיריית אשדוד.

ההנאה מובטחת !

פרטים נוספים על ההרקדה ושעות ההפעלה בקיץ ובחורף ניתן לקבל באתר ארגון הרוקדים בכתובת: http://www.harokdim.org

כתב: עדי חבד