אתר ארגון הרוקדים לריקודי עם ישראליים                   www.harokdim.org     
אורח   
הרשמה התחברות
דף הבית
מי אנחנו
חיפוש הרקדות
גלריית תמונות
רוקדים כותבים
פורום
קישורים
פליירים
צרכנות
סקרים
סקר ריקודים
שאלות נפוצות
צור קשר
English
צ'אט
רדיו הרוקדים
מונה כניסות

תוצאות חיפוש הרקדות

לקבלת נתונים נוספים על הרקדה, בחר אותה בעזרת העכבר


מספר תוצאות שנמצאו: 257
יום עיר מרקיד סוג אולם מידע שעת התחלה מיזוג מחיר דירוג
אאילתאביטן אבידגש מעגלים, ילדים ונוערבית ספר עציון גבריחד עם שולי בן עמי18:00+25 
אאילתאברהם ראובןזוגות בלבדאולם ספורט צאליםיחד עם אילנה בראל21:00+25 
אאילתבראל אילנהזוגות בלבדאולם ספורט צאליםיחד עם אברהם ראובן21:00+25 
אאלון שבות בן-דוד רותינשים בלבדאולם ארועים בני עקיבאנשים בלבד20:00+25 
אבאר שבעאוחיון יום-טוב רגילקאנטרי קלאב20:15 סדנת זוגות, 21:30 מעגלים20:15+27 
אבית שמשגילעד רחלינשים בלבדמתנ"ס פסגות השבענשים בלבד19:30+25 
אבת יםסולומון לוי גילהמעגלים בלבד, נשים בלבדבי"ס יגאל אלוןלבנות שירות וחיילות 15 שקל20:00 25 
אבת יםארן פנינה רגילקאנטרי קלאב 20:00+25 
אחולוןלוי אייל רגילקאנטרי ספורט פלוסמנויים בלבד18:00+25 
אחולוןאליאס טלירגילקמפוס חנקין 19:30 25 
אחיפהלילה יוסירגילבית הלוחם 19:45+10 
אטל אלדביר תמימעגלים בלבד, גיל הזהבהאולם המרכזי 17:00+20 
איבנהורון מייקרגילפארק-המים-יבנהמינויים 15 שקל;19:30+25 
אירושליםכהן מלינשים בלבדבי"ס לוריא אולם הספורטנשים בלבד19:00-27 
אירושליםפחימה דבירגילבית הנוער העברי  +25 
אירושליםדורון שריתמעגלים בלבד, נשים בלבדמכון כושר ג'מפנשים בלבד20:00 27 
אירושליםאברהם רמירגילמתנ"ס חדש 20:00+27 
אכפר יהושעשפירא לימוררגילמועדון הישוב 20:00 255 star5 star5 star5 star5 star
אמצפה עדידביר תמידגש מעגליםאולם רב תכליתיאמצע הדרך20:00+25 
אנוה מונסוןנוה דנירגילבית התרבות 20:00+25 
אנס ציונהשלמה איילה (כרמלה)רגילקאנטרי קלאבמנוי כניסה חופשית20:00+25 
אסביוןזיו יענק'לה רגילקאנטרי קלאב סביון 20:45+27 
אערדגבעוני אורימעגלים בלבדמתנ''ס ערדלסטודנטים, תלמידים וחיילים בחובה 15 שקל;19:30+20 
אפתח תקוהמעודה אתי נשים בלבדמתנ''ס דדו-בית מרקונשים בלבד19:30+25 
אפתח תקוהאלפסי עופר רגילמתנ"ס לזרוס 19:00+27 
אפתח תקוהגולן דנטס רויטל מעגלים בלבד, נשים בלבדמתנ"ס עולמותנשים בלבד לדתיות וחילוניות20:00+27 
אצפתורד שמעוןמעגלים בלבדבית הקשיש 19:00+27 
אקצריןיצחק סמירגילמתנ"ס קצרין 19:00 25 
אקרית יםבנדיקט אילןמעגלים בלבדמתנ"ס מנדל 19:30 25 
אקרית שמונהביטון מירירגילמתנ''ס ארתור פוקס 20:30+25 
אראשון לציוןורדי אפרת ודרוררגילאולם ספורט פרס נובל20:00 - 20:30 סדנת זוגות20:00+274.5 star4.5 star4.5 star4.5 star4.5 star
אראשון לציוןכותה גבירגילהקאנטרילמנויים חינם20:30+27 
אראשון לציוןקוה עדנהגיל הזהבמועדון ההסתדרות ומועצת הפועליםגמלאים 10:00+20 
ארגבהבינו יאירמעגלים בלבדחדר האוכל 18:30+27 
ארמת גןקליין פנינה רגילבית רוזן 19:15+275 star5 star5 star5 star5 star
ארמת השרוןליב ירדנהדגש מעגליםקאנטרי קלאב רח' הבניםמעגלים מ20:00 עד 21:45 ואז זוגות עד 23:0020:00+20 
אשער העמקיםמלוך זאברגילחדר אוכל שער העמקים 20:50+273 star3 star3 star3 star3 star
אתל אביבדוד ליאורדגש מעגליםקאנטרי ג'מחיר לחיילים/סטודנטים/נוער עד 18: 15 ש"ח,לחברי ארגון המרקידים הכניסה חינם20:00+25 
אתל אביבעמרם אמנוןרגילקנטרי קלאב אזורי חן 18:00+25 
אתל מונדיוסף יונימעגלים בלבדמתנ''ס 20:00+27 
באילתאביטן אביילדים ונוערבית ספר היובל 17:00 0 
באלעדמעודה אתי דגש מעגלים, נשים בלבדסטודיו לנשיםנשים בלבד21:00 25 
באלקנהסלם טלדגש מעגלים, נשים בלבדאולפנת אלקנהנשים בלבד19:45 25 
באריאלהרשקוביץ ליאורהרגילקאנטרי אריאלכולל ריקודי שורות; יחד עם ערן הרשקוביץ19:30+27 
באשדודטובול ארזרגילאולם ספורט בי"ס אלוניםנוער 15 שקלים; 19:00+275 star5 star5 star5 star5 star
בבארייפרח נחמה (נחי)מעגלים בלבדמועדון 20:00+25 
בבאר שבעקוגמן יעקבדגש מעגליםמקיף א'דגש מעגלים ביחד עם משה קוגמן; 19:30+255 star5 star5 star5 star5 star
בבית שאןשבתאי ישראלדגש מעגלים, נשים בלבדבית ספר רמב"ם 20:00 25 
בבית שמשצמח חיים רגילמתנ''ס מאירהוף 20:30+274 star4 star4 star4 star4 star
בבני ברקדהן חנידגש מעגלים, נשים בלבדאולפנת צביהנשים בלבד20:00 25 
בגבעת השלושהברגיל לוי רגילקאנטרי קלאבסדנת זוגות מ 20:45 עד 21:45; 20:45+27 
בגבעת שמואלבכר מיכלדגש מעגלים, נשים בלבדבית ספר אלון החטיבה הבוגרתנשים בלבד; יחד עם מיכל פלח; מתחילות ב 19:3019:30+25 
בגבעת שמואלפלח מיכלדגש מעגלים, נשים בלבדבית ספר אלון החטיבה הבוגרתנשים בלבד; יחד עם מיכל בכר; מתחילות ב 19:3019:30+25 
בהרצליהשמואלי הרצל רגילאולם ספורט חט"ב בן גוריוןלחיילים / סטודנטים 17 שקל20:00+275 star5 star5 star5 star5 star
בהרצליהקליין פנינה רגילקנטרי קלאבלמנויים חינם; עד סוף 201419:30+25 
בהר ברכהטביב אפרתדגש מעגליםאולם שוהם 20:00 20 
בחולוןאליאס טלידגש מעגלים, נשים בלבדבית ספר ישורון 19:00 25 
בחולוןויצמן אשררגילבית שטיינברגריקודי עמים20:30+25 
בחולוןשלמה איילה (כרמלה)רגילקאנטרי בריזה אולם ספורט גולדהמנוי ימית/בריזה כניסה חופשית20:00+273 star3 star3 star3 star3 star
בחיפהלוסקי דדה מעגלים בלבדבית הכט 11:30+27 
ביד בנימיןקוה עדנהנשים בלבדמתנ"סנשים בלבד08:00+25 
בירושליםזיידרמן ברכינשים בלבדבי"ס אור תורהנשים בלבד19:00+25 
בירושליםזילכה דודרגילהמכללה ע''ש דוד יליןמ 20:00 עד 22:30 מעגלים, אח"כ זוגות20:00-25 
בכפר סבאמימון אלירגילקאנטרי כפר סבא 20:30+275 star5 star5 star5 star5 star
במודיעיןחוברה אביטלנשים בלבדאולם ספורט "משואות נריה" 20:00+27 
במודיעיןעיני דןרגילפארק-המים-רעותנוער , חיילים בסדיר וסטודנטים 15 שקל20:00+275 star5 star5 star5 star5 star
במזכרת בתיהשלו תמיררגילאולם ספורט 19:00+25 
במעונהפרץ זהבהמעגלים בלבד, נשים בלבדמתנ"ס מעונה 19:00 20 
במשגברוזן אוריתדגש מעגליםבי"ס מורשת40 שקל לאם ובת20:30 25 
בנס ציונהסולומון לוי גילהמעגלים בלבד, נשים בלבדמתנ"ס בית הנוער 10:00+25 
בנצרת עיליתבן-נעים דודדגש מעגליםמתנ"ס ברקוביץ 19:30+25 
בנתניהעמרם אמנוןרגילאולם נעמ"ת נתניה 19:30+25 
בסביוןסימן-טוב רוני רגילקאנטרי קלאב סביון 21:15+27 
בעכודיין אילנהרגילחוף ארגמן 20:00-0 
בפתח תקוהערמי צידקידגש זוגותמרכז ספורט נוה עוזסדנת זוגות 20:30 עד 21:0020:30+27 
בפתח תקוהמנגדי יואלמעגלים בלבדמתנ"ס אחדות 20:30+20 
בפתח תקוהאלפסי עופר מעגלים בלבדמתנ"ס לזרוסהרקדת בוקר; מתחילים בלבד10:30+155 star5 star5 star5 star5 star
בפתח תקוהגבאי ויקטור רגילספורטןלמנויים חינם21:00+273 star3 star3 star3 star3 star
בקרית חייםדביר תמירגילבית ההסתדרות20:00 מתחילים זוגות; 19:00+25 
בקרית מוצקיןליכטמן אוסנתנשים בלבדמתנ"ס גושןב19:15 מתחילים מהצעד הראשון19:00+25 
בראשון לציוןדרי לימורזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט אבני החושןכסאות גלגלים עומדים יושבים לילדים ונוער גילאי 6-1817:00+0 
בראשון לציוןדרי לימורזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט אבני החושןכסאות גלגלים עומדים יושבים20:15+0 
בראשון לציוןיהל דודזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט אבני החושןכסאות גלגלים עומדים יושבים לילדים ונוער גילאי 6-1817:00+0 
בראשון לציוןיהל דודזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט אבני החושןכסאות גלגלים עומדים יושבים20:15+0 
בראשון לציוןקוה עדנהנשים בלבדאולם ספורט נעמתנשים בלבד19:30 20 
בראשון לציוןאתירם עדימעגלים בלבד, עיווריםבית ספר בלקינדחוג אקים, לא עוורים12:30 0 
בראשון לציוןטרטקובסקי אדוארדו רגילמרכז קהילתי "מישור הנוף"עם אדי; החל מה 30.9.1320:15+27 
בראשון לציוןליסקובסקי אדירגילמרכז קהילתי "מישור הנוף"עם אדוארדו; החל מה 30.9.1320:15+27 
בראשון לציוןטביב איתן רגילקאנטרי קלאב ''גלי הדר" 20:00+273 star3 star3 star3 star3 star
ברחובותטוילי משהרגילמתנ''ס תקוותנו 19:15+27 
ברחובותולנסי דורוןרגילמתנ"ס חוויות צפון 20:00+25 
ברמת גןברזילי מישאל רגילכפר המכביה 20:00+27 
ברמת גןגוטמן שרהמעגלים בלבדמועדון ''המרגנית'' 19:00+20 
ברמת גןגבע מאיהזוגות בלבד, כסאות גלגליםמרכז ספיבקכסאות גלגלים עומדים יושבים20:00+0 
ברמת גן מישר ירוןרגילבית דורון רמת גן 20:00+27 
בתל אביבאלפסי עופר רגילקאנטרי דקלמעגלים מ 21:3020:15+255 star5 star5 star5 star5 star
בתל אביבארן פנינה רגילקאנטרי ל' 20:30+25 
גאילתאביטן אבידגש מעגלים, ילדים ונוערבית ספר עציון גבריחד עם שולי בן עמי18:00+25 
גאילתזר נעמהמעגלים בלבדמתנ''ס יעליםריקודי זומבה בלבד +25 
גאמוניםטובול ארזרגילאולם האירועיםנוער 15 שקלים; 20:00+27 
גאפרתטרנר מוריהילדים ונוערמתנ"ס אפרת 19:30 3 
גאפרתטרנר מוריהדגש מעגלים, נשים בלבדמתנ"ס אפרת 20:30 3 
גאשדודביטון ערןרגילמתנ"ס י"א 20:30 27 
גבאר שבעאלגזר נילירגילאולם ספורט אילנות 19:45+27 
גבאר שבעועקנין חיים רגילמקיף ז'מ 19:00 עד 21:15 זוגות מתחילים ובינוניים; מ 21:15 עד 23:15 מעגלים; עם גרי רום19:00-27 
גבאר שבערום גרירגילמקיף ז'מ 19:00 עד 21:15 זוגות מתחילים ובינוניים; מ 21:15 עד 23:15 מעגלים; עם חיים ועקנין19:00-27 
גבית שאןשבתאי ישראלדגש מעגלים, נשים בלבדמתנ"ס היכל הספורטנשים בלבד20:00+25 
גבני ברקדהן חנידגש מעגלים, נשים בלבדאולפנת צביהנשים בלבד20:00 25 
גבת יםסולומון לוי גילהנשים בלבדמתנ"ס בית שלום צדיקלבנות שירות וחיילות 15 שקל20:00 25 
גגבעת ברנרמרדכי שמעון רגילאולם הספורטלחברי המועצה המקומית הנחה 50% בהצגת ת.ז.19:45+275 star5 star5 star5 star5 star
גהוד השרוןברגיל לוי רגילספורטןמתחילים מ 21:00 באולם נפרד21:00+15 
גהרצליהעמרם אמנוןרגילמתנ"ס יד התשעה 19:30+25 
גחדרהבנשלום דני ונוגהמעגלים בלבד, גיל הזהבמועדוןבנשלום דני ונוגה10:00+25 
גחולוןשלמה איילה (כרמלה)רגילקאנטרי ספורט פלוסמנוי כניסה חופשית19:45+25 
גחיפהניר אבירגילאולם ספורט קטן בטכניוןריקודי עמים מהבלקן20:30+0 
גחיפהדן ניררגילבית ספר תל חי 20:00+25 
גחיפהמרקיד מתחלףרגילחוף דדו חיפהבין הקדרים לנירוונה; שעות קיץ בחורף מ 11:0019:00-0 
גיבנהאוחיון ז'קרגילפארק-המים-יבנהמינויים 17 שקל;19:00+27 
גירושליםדורון שריתנשים בלבדבי"ס יפה נוףנשים בלבד19:00 27 
גירושליםזילכה דודרגילהמכללה ע''ש דוד יליןמ 19:00 עד 22:30 מעגלים, אח"כ זוגות19:00-25 
גירושליםתמיר (עמיאל) אורהרגילמתנ"ס גילה 20:30+20 
גכפר יהושענתן נדבדגש מעגליםמועדון הישובמחיר לנוער וחיילים 15 שקל; 20:30 סדנת זוגות19:45 27 
גמבשרת ציוןששון יורםדגש מעגליםמתנ''ס מעוז ציון 20:00+27 
גמזרעבן-נעים דודרגילחדר האוכל 19:30+25 
גנהריהדביר תמידגש מעגלים, נשים בלבדמועדון הנוער אלי כהןנשים בלבד; נערות, בנות שירות וחיילות 5 שקלים;19:30 15 
גניר יצחקטרטקובסקי אדוארדו רגילחדר האוכלעם אדי ליסקובסקי20:00+25 
גסביוןערמי צידקידגש זוגותקאנטרי קלאב סביון 20:30+27 
גפתח תקוהמעודה אתי נשים בלבדמתנ''ס דדו-בית מרקונשים בלבד19:30+25 
גפתח תקוהבכר אורןרגילמתנ"ס עולמות - שלוחת י"ד הבנים 20:00+27 
גפתח תקוהשרעבי שוקידגש מעגליםמתנ"ס שערייםמ 21:30 מעגלים עד חצות19:30+20 
גקרית גתניגרקר יעקברגילהיכל התרבות מתנ''ס אדית 20:15+27 
גקרית שמונהביטון מירימעגלים בלבד, נשים בלבדמתנ''ס ארתור פוקס 20:30+25 
גראשון לציוןקוה עדנהגיל הזהבמועדון ההסתדרות ומועצת הפועליםגמלאים 10:30+15 
גראש העיןגילעד רחלינשים בלבדאולם ספורט בית ספר אשכול נשים בלבד; חיילות ובנות שירות 15 שקל; 19:30+25 
גרמת גןקרול איתןרגילמתנ"ס רמת השקמה (בית מרתה)בהשתתפות שגיב שאול20:00+25 
גרמת השרוןליב ירדנהרגילאולם ספורט - בי''ס אוסישקיןיחד עם אייל עוזרי19:45+27 
גרמת השרוןעוזרי איילרגילאולם ספורט - בי''ס אוסישקיןביחד עם ירדנה ליב 19:45+27 
גשדרותבר בנירגילמרכז אתני צהלולים 20:00+25 
גתל אביבורון מייקמעגלים בלבדביכורי העתים 18:00+27 
גתל אביבעמרם אמנוןרגילקנטרי קלאב אזורי חן 10:30+25 
דאילתאביטן אביילדים ונוערבית ספר היובלביולי - אוגוסט אין הרקדה17:00 0 
דאילתאברהם ראובןרגילאולם ספורט צאליםיחד עם אילנה בראל20:30+25 
דאילתבראל אילנהרגילאולם ספורט צאליםיחד עם אברהם ראובן20:30+25 
דאשקלוןטל איריתדגש מעגלים, נשים בלבדמתנ"ס תקוותנונשים בלבד19:45+25 
דבאר שבעזיו רפי זוגות בלבד, כסאות גלגליםבית הלוחם היכל הספורטלחברי בית הלוחם הכניסה חינם; 17:00+0 
דבאר שבעזיו רפי רגילבית הלוחם היכל הספורטלחברי בית הלוחם הכניסה חינם; 19:00+27 
דבאר שבעאוחיון יום-טוב רגילקאנטרי קלאבחינם למנויים20:15+274 star4 star4 star4 star4 star
דבני ברקדהן חנידגש מעגלים, נשים בלבדתיכון הרא"הנשים בלבד20:30 25 
דבת יםבכר אורןמעגלים בלבדאולם ספורט נחשוניםעם הגר לבנטל; 19:30+25 
דבת יםלבנטל הגרמעגלים בלבדאולם ספורט נחשוניםעם אורן בכר; 19:30+25 
דבת יםאתירם עדיזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט רמותכסאות גלגלים עומדים יושבים; עם ציפי אתירם21:00 0 
דגבעת השלושהאלפסי עופר רגילקאנטרי קלאב 20:15+253.5 star3.5 star3.5 star3.5 star3.5 star
דגינוסרשבתאי ישראלרגילחדר האוכל 19:00+275 star5 star5 star5 star5 star
דהוד השרוןדרי לימורזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט בי"ס לפידכסאות גלגלים עומדים יושבים לילדים ונוער גילאי 4-1818:00 0 
דהוד השרוןדרי לימורזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט בי"ס לפידכסאות גלגלים עומדים יושבים לילדים ונוער גילאי 4-1818:00 0 
דהוד השרוןדרי לימורזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט עתידיםכסאות גלגלים עומדים יושבים; עם דוד יהל20:30+0 
דהוד השרוןיהל דודזוגות בלבד, כסאות גלגליםאולם ספורט עתידיםכסאות גלגלים עומדים יושבים; עם לימור דרי20:30+0 
דהרצליהטישלר טוביהדגש זוגותגן רשלבנחלת עדה ריקודי אמצע הדרך עם ועמים20:30+27 
דחולוןמנחם מוטי רגילקאנטרי בריזה אולם ספורט גולדה21:15 - 22:45 מעגל, 22:45 - 00:00 זיגות21:15+27 
דחיפהברטל זהרעיווריםמועדון האגודה למען העיוורהרקדה לעיוורים18:00 0 
דחיפהאורלב פליקסמעגלים בלבדמתנ''ס רמת ספיר 10:15+20 
דירושליםמיארה יוסירגילמרכז קהילתי ארמון הנציב 20:00+25 
דכפר סבאמימון אלירגילקאנטרי כפר סבא 20:00+27 
דמבשרת ציוןזילכה דודרגילמתנ''ס מעוז ציוןמ 19:15 עד 23:00 מעגלים, אח"כ זוגות19:15+25 
דמודיעיןזיו יענק'לה רגילמרכז מסחרי לב רעות 20:00 0 
דמוצא עיליתצופי עופררגילמתנ"ס 19:45+25 
דמעלה אדומיםשטריקל לילךדגש מעגלים, נשים בלבדבית הספר התורנינערות 20 שקל19:30 25 
דנוה ירקטויטו יעלרגילמועצה אזורית דרום השרון 20:45+155 star5 star5 star5 star5 star
דנוה מונסוןבסון זהביתרגילבית התרבות 10:00+25 
דניר משהקוגמן משהרגילבית העם 20:00 20 
דנתניהגלבר רותידגש מעגלים, נשים בלבדבית ספר מורשת זבולון 20:00+25 
דעכודביר תמידגש מעגלים, נשים בלבדהמכללה האקדמית גליל מערבינשים בלבד19:30+25 
דפתח תקוהערמי צידקירגילהדר המושבות 21:00+27 
דפתח תקוהאלפסי עופר מעגלים בלבדמתנ"ס לזרוסהרקדת בוקר; 09:00+155 star5 star5 star5 star5 star
דפתח תקוהגולן דנטס רויטל מעגלים בלבד, נשים בלבדמתנ"ס עולמותנשים בלבד לדתיות וחילוניות20:00+27 
דצור יגאלאלפסי ירון מעגלים בלבדמתנ"ס צור יגאלארבע שעות ברצף ריקודי מעגל ! 20:15+272.5 star2.5 star2.5 star2.5 star2.5 star
דקידרוןאוחיון ז'קרגילבית העם19:10 סדנת זוגות 19:10+255 star5 star5 star5 star5 star
דקרית חייםבשן יואבזוגות בלבדמרכז אילן19:30-20:30 סדנת זוגות; 19:30+27 
דקרית יםבן-עמי איציקרגילטיילתהרקדת קיץ יוני-אוגוסט19:30 0 
דראשון לציוןאושרי אשררגילהקאנטרילמנויים חינם20:00+25 
דראשון לציוןטביב איתן רגילקאנטרי קלאב ''גלי הדר" 20:00+27 
דרחובותטוילי משהרגילהפקולטה לחקלאות אולם הסטודנטסטודנטים של הפקולטה לחקלאות - חינם;19:15+27 
דרחובותולנסי דורוןרגילמתנ"ס חוויות צפון 19:45+255 star5 star5 star5 star5 star
דרמת גןורון מייקרגילאולם ההסתדרות החדשהמתחילים בלבד19:30+25 
דרמת גןטובול ארזרגילאולם ספורט ב"יס קורצ'אקנוער 15 שקלים; 19:00+27 
דרמת גןקוה עדנהנשים בלבדאוניברסיטת בר אילן מעונות לסטודנטיותנשים בלבד19:45+10 
דרמת גן קליין פנינה רגילבית רוזן 19:15+27 
דרעננהבר-גיל איילתרגילהקאנטרי רעננהמנויים בחינם; 20:15 סדנת זוגות; 19:30+27 
דרעננהברגיל לוי רגילהקאנטרי רעננהמנויים בחינם; 20:15 סדנת זוגות; 19:30+27 
דתל אביבבלהלו ולרירגילאולם הספורט עירוני ט' 20:00 25 
דתל אביבאשריאל יואבדגש זוגות, נוסטלגיה, הרקדה חודשיתביכורי העתיםרביעי ראשון בכל חודש; אמצע הדרך נוסטלגיה20:30+25 
דתל אביבהלוי יצחק מושיקומעגלים בלבדבית דניההרקדה מתחדשת ב 9.10.1320:00+25 
דתל אביבמעודה אתי מעגלים בלבדבית דני 20:00+25 
הבאר שבעביטון ערןרגילמקיף י"אסטודנטים וחיילים 10 שקלים;20:00+27 
ההוד השרוןבר-גיל איילתמעגלים בלבדאולם ספורט עתידים 21:00+155 star5 star5 star5 star5 star
ההוד השרוןערמי צידקידגש זוגותספורטן 20:30+25 
ההרצליהתפילין יוסימעגלים בלבד, עיווריםבית-פוסטרהרקדה לעיוורים שבוע בהרצליה ושבוע בנתניה18:00+15 
ההרצליהגבע מאיהזוגות בלבד, כסאות גלגליםמתנ"ס נוה ישראלכסאות גלגלים עומדים יושבים20:00+0 
החולוןמרדכי שמעון רגילקאנטרי בריזה אולם ספורט גולדהאמצע הדרך ונוסטלגיה למתקדמים; 20:00 סדנת זוגות20:00+275 star5 star5 star5 star5 star
היהודטובול ארזדגש מעגליםמתנ"ס שטיינברגהחל מ 12.6.201420:00+27 
הירושליםדורון שריתמעגלים בלבד, נשים בלבדמכון כושר ג'מפנשים בלבד19:30 27 
הכפר יהושענתן נדברגילמועדון הישובמחיר לנוער וחיילים 15 שקל; 20:00 סדנת זוגות19:30 27 
הכפר סבאברגיל לוי דגש מעגלים, ילדים ונוערקניון ערים 17:30-0 
המודיעיןאלפסי עופר רגילפארק-המים-רעות 20:30+27 
המתןסגל אלי מעגלים בלבדמתנ"ס 21:00+25 
הנס ציונהמימון אלידגש מעגליםקאנטרי קלאבמ 20:00 עד 22:30 מעגלים; מ 22:30 עד 23:30 זוגות20:00+25 
הנתניהעמרם אמנוןרגילאולם נעמ"ת נתניה 19:30+25 
הנתניהתפילין יוסימעגלים בלבד, עיווריםהאגודה למען העיוורהרקדה לעיוורים שבוע בהרצליה ושבוע בנתניה18:00 15 
הנתניהנויגבורן מרברגילמתנ"ס נאות גנים 20:30+25 
הסביוןברגיל לוי רגילקאנטרי קלאב סביוןסדנת זוגות מ 20:30 עד 21:15; 20:30+27 
הפתח תקוהאברהם מתיזוגות בלבדמרכז קהילתי נעמתכמעט הכל זוגות, דגש על אמצע הדרך20:45+274.5 star4.5 star4.5 star4.5 star4.5 star
הקרית אתאבנדיקט אילןרגילקאנטרי אביביםלמנויים חינם18:45+20 
הקרית מוצקיןכהן איציקמעגלים בלבדמתנ"ס גושן 20:00+25 
הראשון לציוןמנחם מוטי רגילאולם הספורט רביביםעם גידי איקו20:00+27 
הראשון לציוןטביב איתן רגילמקיף ח'ב 21:00 סבב זוגות ריקודי אמצע הדרך20:00+273.5 star3.5 star3.5 star3.5 star3.5 star
הרגבהבינו יאירנוסטלגיהחדר האוכל19:30 סדנת זוגות18:45+27 
הרחובותשלו תמיררגילמתנ''ס תקוותנו 19:45+27 
הרמת גןגוטמן שרהמעגלים בלבדמועדון ''המרגנית'' 10:30+20 
הרמת גן כהן אורנןרגילבית דורון רמת גן 19:30+27 
הרמת השרוןליב ירדנהרגילקאנטרי קלאב רח' הבניםסדנת זוגותמ 19:30 למתחילים, מ20:30 עד 22:30 לבינוניים ומתקדמים19:30+20 
וגניגרבינו יאירנוסטלגיה, הרקדה חודשיתחדר האוכלבשישי האחרון של כל חודש17:00 25 
ונתניהנקב יוסירגילהולמס פלייס 11:30 25 
וקרית מוצקיןבשן יואבמעגלים בלבדקאנטרי קלאב ספורטלימנויים חינם16:00+203 star3 star3 star3 star3 star
שאילתמרקיד מתחלףרגילקניון מול היםשעות קיץ; כשנעמה רז מרקידה - ריקודי שורות בלבד; להתעדכן בדף הבית של ארגון הרוקדים; 21:00-0 
שאשדודאוחיון ז'קרגילחוף הקשתותשעות קיץ הרקדה חינמית; 18:30 שורות הורים וילדים18:30-0 
שאשדודביטון ערןרגילחוף הקשתותשעות קיץ הרקדה חינמית; 18:30 שורות הורים וילדים18:30-0 
שאשקלוןמרקיד מתחלףרגילחוף דלילההרקדת קיץ20:30 0 
שבת יםארן פנינה רגילחוף הסלעבקיץ ב20:00 בחורף 11:00; מתחלפת עם מוטי מוסאי20:30-0 
שבת יםמוסאי מוטירגילחוף הסלעבקיץ ב20:00 בחורף 11:00; מתחלף עם פנינה ארן20:30-0 
שגבעתייםמרקיד מתחלףרגילפארק הספורטהרקדת קיץ 201418:30 0 
שגן יבנהטובול ארזמעגלים בלבדאולם אירועים "בית אפל"נוער 15 שקלים; 20:30+27 
שהוד השרוןברגיל לוי רגילאולם ספורט עתידיםהרקדת הורים וילדים מ 19:0020:00+105 star5 star5 star5 star5 star
שהוד השרוןברגיל לוי דגש מעגלים, ילדים ונועראולם ספורט עתידיםהרקדת הורים וילדים19:15+05 star5 star5 star5 star5 star
שהרצליהמרקיד מתחלףדגש מעגלים, ילדים ונוערספורטק, מגרש גלגליות/אולם הספורטשעות קיץ; בחורף ב 11:0018:30-02.5 star2.5 star2.5 star2.5 star2.5 star
שהרצליהמרקיד מתחלףרגילספורטק, מגרש גלגליות/אולם הספורטשעות קיץ; בחורף ב 11:0019:00-02.5 star2.5 star2.5 star2.5 star2.5 star
שחיפהמרקיד מתחלףרגילחוף דדו חיפההרקדה חינם; בחורף מ 11:00 בקיץ מ 19:00; בחורף באולם ספורט קרית אליעזר;19:00-03 star3 star3 star3 star3 star
שטבריהאביטן יואלרגילרחבת המדידזמני קיץ ממאי עד סוף אוקטובר21:00-0 
שנהריהמילשטיין חיים דגש מעגלים, ילדים ונוערטיילת - חוף היםהרקדת קיץ; בחורף בהיכל הספורט עין שרה19:30-0 
שנהריהמילשטיין חיים רגילטיילת - חוף היםהרקדת קיץ; בחורף בהיכל הספורט עין שרה20:30-0 
שניצןקוה עדנהרגילמתנ"ס ניצןאולם ספורט "ימיה"19:30+25 
שנתניהמרקיד מתחלףרגילבית ספר ש"י עגנון 21:00 0 
שפתח תקוהמרקיד מתחלףרגילהיכל הספורט אמסטרדםלתושבי פתח תקוה חינם בהצגת תעודת זהות; 21:00+203.5 star3.5 star3.5 star3.5 star3.5 star
שקרית גתניגרקר יעקברגילהיכל התרבות מתנ''ס אדית 20:30+27 
שקרית חייםמרקיד מתחלףרגילחוף היםשעות קיץ. בחורף מ 10:00; 19:00 שורות מ 20:00 הרקדה רגילה19:00-03 star3 star3 star3 star3 star
שקרית חייםבן-עמי איציקרגילמינכן מרכז ספורט 19:00+20 
שראשון לציוןכותה גבירגילהקאנטרילמנויים חינם12:30+27 
שראשון לציוןמנחם מוטי רגילטיילת דרום בחוף היםבחורף (נובמבר אפריל) ב11:00 בקיץ (מאי עד אוקטובר) ב 20:00, כולל ריקודי שורות20:00 01.5 star1.5 star1.5 star1.5 star1.5 star
שראש העיןגילעד רחלינשים בלבד, הרקדה חודשיתאולם ספורט בית ספר אשכולנשים בלבד; אחת לחודש, בסמוך לראש חודש עברי; 20:30+25 
שרגבהבינו יאירנוסטלגיה, הרקדה חודשיתחדר האוכלהרקדת נוסטלגיה חודשית (שבת שניה בחודש)20:00+25 
שרחובותהדדי לאהזוגות בלבד, כסאות גלגליםבי"ס קצירכסאות גלגלים עומדים יושבים; 20:00+0 
שרמת גןברזילי מישאל נוסטלגיה, הרקדה חודשיתכפר המכביהשבת שלישית בחודש בלבד הרקדת נוסטלגיה20:30+27 
שרמת גןעוזרי איילנוסטלגיה, הרקדה חודשיתכפר המכביהשבת ראשונה בחודש; הרקדת נוסטלגיה; 20:00 סדנת נוסטלגיה20:00+27 
שרמת גןעוזרי איילרגילמתחם הבורסהחינם; רחבה מוצלת ומשטח ריקוד נוח; 11:00-05 star5 star5 star5 star5 star
שתל אביבורון מייקרגילבניין גולדריך אוניברסיטת תל אביבמנויים חינם;11:00+18 
שתל אביבאביב שרה רגילחוף גורדוןבחורף ב 10:00 או 11:00 בקיץ ב20:0010:00-0 
שתל אביבמרקיד מתחלףרגילספורטקבחורף ב 11:00, באביב ובסתיו 17:00; בקיץ ב 19:00; מרקידים מתחלפים: אייל עוזרי, מירי אקוני, בתיה קרוננברג, צידקי ערמי11:00-0 
שתל אביבאקוני מיריזוגות בלבדקאנטרי דקל 19:30+27 


חיפוש חדש